ONTMOET
HET M-TEAM

BESTAAT VOORNAMELIJK UIT SUPERMENSEN.

Het Mediageuzen-team werkt vanuit een creatief bolwerk in het hartje van Antwerpen. Onze troef? Nauwkeurig gekozen talenten die je altijd met veel plezier bijstaan. Van gedreven journalisten en ervaren sales accounts tot creatieve vormgevers en marketing heroes. Jij kiest, wij geven! Aarzel niet om contact op te nemen met één van onze afdelingshoofden.

Maurice De Velder

Gedelegeerd bestuurder maurice@mediageuzen.be

Nina Bogaert

Sales manager outdoor nina@mediageuzen.be

Olivier Vernieuwen

Sales coördinator olivier@mediageuzen.be

Ilan Van Vaerenberg

Business manager ilan@mediageuzen.be

Liek van der Geer

Business Developer
liek@mediageuzen.be

Stefan Lambrechts

Redacteur PNWS
stefan@mediageuzen.be

Brigitte Claes

Klantendienst brigitte@mediageuzen.be

Luc Claes

Beheer netwerk luc@mediageuzen.be

Ida van Straten

Boekhouding ida@mediageuzen.be

Frank Van Hove

Operationeel directeur frank@mediatrader.be